Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński w TVP Info: Nie miałem wyjścia, musiałem obronić imię brata

(15)
W dalszym ciągu uważam, że uczyniłem dobrze. Druga strona przedstawia się jak ofiara, i to z jej strony szczyt hipokryzji – mówił w programie „Gość Wiadomości” prezes PiS.
  • 2017-07-19 20:40 | dekan56

co autor miał na myśli

Może prezes polski zacząłby bronić swego imienia. Jak zachowywał się Lech, to jeszcze wiemy i nie potrzeba nam interpretatorów. Lepiej zostawić to historykom jak minie stosowny czas, w przypadku kościoła to 150 lat i wtedy każdy może zostać świętym, nikt nie znajdzie kogokolwiek, kto mógłby powiedzieć, że znał delikwenta osobiście.
  • 2017-07-19 20:49 | Withold

Kaczyński w TVPinfo

Tego co on bredzi nie idzie już komentować. Ratuj się kto może.

P.S. Pytanie. Czy w sklepie będzie można zjeść wafelek nie płacąc za niego? Od kiedy i za co trzeba będzie jednak płacić?
  • 2017-07-19 22:02 | bernardroland

Ten czlowiek jest chory

Jak on zaczal swoje wystapienie 'bez zadnego trybu'? Ze opozycja boi sie prawdy i dlatego chce zablokowac reforme sadownictwa...? Czyzby Kaczynski dlatego walczyl o nowe sady, aby te zawyrokowaly o zamachu na brata (bo to, ze zginelo tam 95 innych osob, o tym prezes w swojej paranoi nie pamieta) i skazaly Tuska? To jedyne co mi sie nasuwa po wysluchaniu tej furii.

A jaki byl powod wpadniecia w szal? Ze inny posel wymienil nazwisko jego brata? To juz nie mozna? Tak, jak Koran zabrania przedstawiania podobizn Allaha? To juz tak daleko zaszedl Lech Kaczynski, jest juz bogiem? Czy tak daleko zaszlo szalenstwo Jaroslawa Kaczynskiego?

Ten czlowiek jest chory. Ale, niczym Haile Selassie, skupia wokol siebie lojajnych klakierow i razem pograza Polske. Jak moga dorosli ludzie, poslowie, klaskac temu czlowiekowi za wypluwanie wulgarnych, obrazliwych pomowien? Toz to dziecinada, przedszkole.

Jeszcze dlugo moglbym zadawac podobne pytania...

• 2017-07-19 22:17 | marilla

Re:Kaczyński w TVP Info: Nie miałem wyjścia, musiałem obronić imię brata

Bzdety schizofrenika.
  • 2017-07-19 22:21 | handzia55

Dwaj grabarze niezawisłości polskiego sądownictwa owładnięci są żądzą zemsty. Jeden pragnie zemsty za śmierć brata, drugi- za śmierć ojca. I tu jest pies pogrzebany...
  • 2017-07-19 22:27 | Andrzej Falicz

Michnik guru opozycji

Ani słowa o reakcji guru opozycji na pytanie dotyczące swojego brata Stefana.
    Co nie przeszkadza jego gazecie i POLITYCE rozliczać Kaczyńskiego.
  • 2017-07-19 23:06 | mały fizyk

Najgorsze jest, ze preses bez refleksji wierzy w to co mowi :-(
  • 2017-07-20 04:58 | neospasmin

brawo Polityka!

Batdzo, bardzo dziekuje za przedstawienie wypowiedzi p.Kaczynskiego tak jak ona brzmiala, bez omowien i ocen.
    Brawo Polityka!

marcin.lazarowicz""
  • 2017-07-20 05:57 | Andrzej Falicz

Prezes jak zwykle precyzyjnie wyjaśnił i uzasadnił swoje reakcje i plany na przyszłość . Po raz kolejny pokazał, że przerasta opozycję o głowę. Proszę jedynie porównać Petru czy Schetyne z Kaczyńskim. No nie można...to chyba oczywiste.
  • 2017-07-20 09:13 | gl1974gl

Jak będziecie chcieli zabezpieczyć swoje pliki hasłem to używajcie bardzo długich zdań np. "Jakżeż piękny jest ten skowronek w ten słoneczny majowy poranek itd. ". Im dłuższe hasło tym trudniej je złamać za pomocą programu do łamania haseł. Nie umieszczajcie w hasłach żadnych cytatów z książek , filmów, piosenek itp. Programy do łamania haseł mają biblioteki i mogą bez wątpienia dopasować każdy cytat. Pamiętajcie aby umieszczać w tekście duże i małe litery, a także znaki specjalne i cyfry, w ten sposób zwiększa się liczba kombinacji jakie trzeba sprawdzić przy łamaniu takiego hasła np. każdy wyraz z duże litery, a pomiędzy wyrazami zawsze znak specjalny. Same małe litery to tylko 26 znaków, małe i duże to 52, z cyframi to 62, a ze znakami specjalnymi chyba 94. Jeśli takie hasło razem z cyframi i znakami specjalnymi liczy sobie np. 50 znaków to liczba możliwych kombinacji które trzeba sprawdzić wynosi 94 do potęgi 50. To raczej duża liczba. Np. taki profesjonalny program do łamania haseł jak Elcomsoft sobie nie poradzi. Bo jeśli służby sprawdzają kilka bilionów kombinacji na sekundę to przy tak długim haśle zajmie to wiele lat, mogą nie zdążyć przed końcem wszechświata. A cała sztuka polega na tym aby włożyć minimum wysiłku w tworzenie hasła i maksymalnie utrudnić pracę służbom. Hasła można dodatkowo skomplikować używają zamiast zdań logicznych, zdań absurdalnych, tak aby algorytm służb wywiadowczych nie mógł sobie z nim poradzić. Na zdanie logiczne można napisać algorytm, a na zdanie absurdalne już nie i komputer będzie musiał dopasować o wiele więcej kombinacji słów w zdaniu. Również takie które nie mają sensu, a w każdym języku jest ich tysiące. To utrudnia napisanie algorytmu na łamanie takich haseł. Oprócz wyrazów mających sens umieszczajcie w zdaniach wyrazy dźwiękonaśladowcze, które nie mają żadnego sensu, ponieważ wyrażają tylko emocje. Trudno jest więc dopasować je do sensu zdania. Radzę także umieszczać także wymyślone przez siebie słowa, których nie ma w słowniku. A dlaczego absurd, ponieważ człowiek nie rozumie absurdu i dlatego śmieje się kiedy go słyszy. A skoro go nie rozumie to nie można na niego napisać algorytmu. Pozdrawiam Panów z Policji, FBI, Interpolu i innych służb używających programu Elcmosoft i jemu podobnych do łamania haseł.
  • 2017-07-20 11:52 | azur

Kaczyński nadaje się już tylko do leczenia. Powinien zaprzestać działalność polityczną.
  • 2017-07-20 15:23 | gutekmarian

Chciałbym spytać Pana Prezesa czy jak już minie ta paranoja ,to będzie bronił tak zaciekle poczynania obecnego Prezydenta( bo jak myśle bronił nie brata a urząd jaki sprawował) czy tez obejdzie go szeeeeeeeeerokim łukiem.
  • 2017-07-20 18:06 | Aspiryna

"Obrona" poprzez opluwanie uczciwych ludzi, poprzez oszczerstwa, kalumnie i pospolite klamstwa? Niestety, ten wyjatkowo podly czlowieczek zagarnal
    dla siebie cala Polske!
  • 2017-07-20 18:07 | Aspiryna

"PiS to partia antydemokratyczna i zorganizowana na wzór faszystowski. To partia Przeszłości i Smoleńska, dążąca do destabilizacji systemu politycznego w Polsce i nawołująca do nienawiści wobec mniejszości religijnych, seksualnych i etnicznych. Nie gódźmy się na hodowanie złych emocji, z których zrodzą się demony, jakie pożrą efekty 20 lat demokracji" - pisał 6 lat temu Janusz Palikot na ulotce wyborczej. Niestety, mial racje!
  • 2017-07-21 17:37 | Krokiet

azur Dobrze by było, żebyś najpierw wyleczył się sam. Bo bredzisz!