Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego forum Wirtualnej Polski nie walczy z hejtem i jest cenzorem.

(3)
2017-07-24 12:52 | Kazimierz K
Forum Wirtualnej Polski jest całkowicie zdominowany przez hejterów z różnej strony sceny politycznej. Można to obiektywnie porównać do forum Polityki, gdzie zupełnie usunięto hejt a więc etycznie niedopuszczalne formy obrażania i gnębienia znanych osób. Mogło to mieć wpływ na obniżenie popularności tego forum, jednak moim zdaniem w perspektywie podniosło to zaufanie i prestiż temu wydawnictwu. Ku mojemu zaskoczeniu pomimo, że moje liczne wpisy nie zawierały akcentów nienawiści, zaczęto usuwać niektóre moje wpisy.Widocznie nie pasowały one moderatorowi do całości tego piekiełka. Jest to moim zdaniem pogwałcenie wolności słowa obywateli.Przecież fora są po to tworzone, aby nie tylko dziennikarze mogli oceniać naszą rzeczywistość. Moim zdaniem wpisy są również ewidentnie zmanipulowane o czym świadczą trzy pierwsze najwyżej wypozycjonowane wpisy. Zapraszam do dyskusji.