Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

katoliccy wolantariusze

(1)
2017-07-27 16:09 | krebs06
Trafna uwaga. W PRL zmarnowano wielkie środki inwestując wielkie (pożyczone środki) w zupełnie bezsensowne przedsięwzięcia. Wtedy chwalono się,że Polska to 10 kraj gospodarczy świata. Skutek znany kraj zbankrutował i długo podnosiliśmy się z tego bagna. Teraz narracja się powtarza, projektu są medialnie chwytliwe, a gospodarczo bez sensu. Pieniądze łatwo wydać póki są dotacje w w miarę dobra sytuacja budżetowa, którą zawdzięczamy zresztą tym kanaliom o zdradzieckich mordach. Pieniądze idą przez spółki państwowe, choć wiadomo, że państwowe jednostki są źle zarządzane, to nie Norwegia niestety. W podsumowując trochę mnie bawi ta obecna retoryka, Kaczyński mówiący jak Gomółka, a Morawiecki jak Gierek, Czyżbyśmy czekali na pisowskiego Jaruzelskiego ?