Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Liderki protestów kobiet: Przebudzona rewolucja staje się faktem

(2)
Nie ma kompromisów, jeśli chodzi o prawa człowieka, ale możemy się dogadywać, w jaki sposób te wartości realizować, jak te wartości ze sobą godzić – mówi Katarzyna Kądziela, dyrektorka fundacji im. Izabeli Jarugi-Nowackiej i współliderka partii Inicjatywa Feministyczna.
 • 2017-07-30 17:30 | woytek

  Re:Liderki protestów kobiet: Przebudzona rewolucja staje się faktem

  Można inaczej oceniać to sztuczne "przebudzenie" :
  W Polsce te organizowane protesty nie mają nic wspólnego z reformą sądów. Protestujący nawet się nie fatygują aby cokolwiek porownywać czy zmieniać na lepsze czy gorsze. Polska staje się poligonem przygotowywanym do przeniesienia na jej terytorium wojny wielkich mocarstw. Te rozkrzyczane, wystrojone baby warszawskie, tupiące kulasami w barierki policyjne wytupują rytm wojennych werbli zapowiadający sezon wojennych konfrontacji. Sfrustrowani protestanci protestują przeciwko sfrustrowanym politykom tworzącym w Polsce fikcyjne zagrożenia ze strony sąsiadów ze wschodu. Unia Europejska podzielona na wrogów i zwolenników konfrontacji wojennej jest zupelnie zagubiona w politycznym bajzlu jaki powstał po zmianie liderów gospodarczych w globalnych świecie.
  Tym wszystkim frustracjom przyprawia się gebę protestu przeciwko zmianom prawa w „suwerennym” kraju na Wisłą.
 • 2017-07-30 23:00 | modest

  Re:Liderki protestów kobiet: Przebudzona rewolucja staje się faktem

  Panie, dziewczyny, warto przypomnieć, że połowę społeczeństwa stanowią kobiety. Ta prosta prawda ucieka pola widzenia rządzących.
  Do "Woytek" - duby smalone Waść pleciesz i szkoda słów na komentarz.