Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

(9)
W ośmiostronicowym wywiadzie zatytułowanym „Prezydent musi wybrać: albo wielkość, albo groteska” minister sprawiedliwości nie przebiera w słowach.
 • 2017-07-31 14:58 | M.Wolfram

  Ziobro już wybrał

  Ziobro już wybrał małość i groteskę
 • 2017-07-31 16:04 | axiom1

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  Ziobro ma racje.
  Bzdura jest twierdzenie ze 'pan prezydent'dostal 8.5 miliona glosow w wyborach i daltego tez jest reprezentantem tychze glosujacych na niego wyborcow i narodu.

  "Pan prezydent" dostal te glosy tylko dlatego ze zaistnial w wyborach, tylko dlatego ze dostal PIS nominacje i tylko dlatego ze PIS dostal pieniadze od podatnika i finansowal jego kampanie, i tylko dlatego ze PIS bral udzial w tej kampanii.

  Bez PIS-u,..'pan prezydent' nie dostal by wiecej glosow niz pan Marian Kowalski.(0.1%)

  Notomiast jego rezygnacja z czlonkowstwa w PIS 'aby byc prezydentem wszystkich' polakow jest tylko ohydna obludna demonstracja podlego swinstwa. I taka tez jest konstytucja.

  Niech pan prezydent opublikuje scenogram rozmowy z A Merkel ktora mial w przeddzien decyzji weta. Niech polacy wiedza co jej obiecal i w zamian za co, jezeli jest prezydentem wszystkich polakow.

  Jego kampania wyborcza byla oparta na pprogramie PIS-u. I on ma obowiazek wypelniac ten program.
 • 2017-07-31 16:50 | Manifest

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  Chcieliście to macie. Pamiętam te paluchy w literę V.
 • 2017-07-31 18:44 | Aspiryna

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  Panie "axiom", nie przypominam sobie, aby w programie wyborczym PiSu bylo cokolwiek na temat sytematycznego lekcewazenia prawa oraz polskiej Konstytucji! Czy chce pan zmusic prezydenta do podpisywania ustaw, ktore w jawny sposob lamia Konstytucje RP?
 • 2017-07-31 23:19 | axiom1

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  2017-07-31 18:44 | Aspiryna
  Polska konstytucja jest tak napisana ze sama sobie zaprzecza. Polska jest demokracja tylko z nazwy. Dla celow propagandowych. Ta demokracja ma orla w koronie jako godlo. A wiec czy to demokracja czy krolestwo ? A moze demokratyczne krolestwo bez krola. Podzial wladzy,.. te same osoby i w rzadzie i w Sejmie a wyborca nie wybiera ani rzadu ani poslow. Niezawisle sady, ha ha,... gdzie kancelaria Donka T mogla zamawiac wyroki.
  Wojska w Iraku, w Afganistanie, w Czadzie,.. w Kuwejcie,.. czego ta konstytucja nie przewiduje. Tajne wiezienia,...,... lajdactwo na dzieciach, bo latanie deficytow budzetowych na konto dlugu publicznego tj na konto dzieci jest lajdactwem,.... zjawiskiem pedofili ekonomomicznej,.... Absolutnie nielegalna prywatyzacja,... Nie ma przyzwolenia na to w konstytucji.
  Ale proba naprawy sadownictwa ktore jest nieudolne, wniewydajne, skorumpowane, upolitycznione (operacja temida), najdrozsze w Europie, ... jest rzekomo niezgodne z konstytucja. Coz,.. duza czesc obywateli zostala juz wywlaszczona z wlasnych mozgow. Tylko tacy protestowali i 'pan prezydent' sie ich przestraszyl. Taki to 'pan prezydent'. Nie moj 'pan'.

  Na milion mieszkancow koszty tzw sprawiedliwosci w Polsce sa az trzy razy wyzsze od przecietnej europejskiej i rozprawy trwaja najdluzej.
  PIS zrobil powazny blad. Nie bylo akcji informacyjnej przed debatami sejmowymi i glosowaniem i czesc dala sie zaszczuc. Aspiryna tez protestuje przeciwko nadwyzce budzetowej. Cuda sa mozliwe i Aspiryna jest przykladem. • 2017-08-01 01:10 | Mad Marx

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  @axiom- Jako polski patriota mógłbyś się postarać posługiwać się chociaż w miare poprawną polszczyzną. Np istnieje zasadnicza różnic pomiędzy słowem "scenografia" i "stenografia" którego też zresztą nie używasz poprawnie. powinno byc "stenogram".....
 • 2017-08-01 04:25 | Aspiryna

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  Jeden cytat:

  "Prokurator Generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro udzielił wywiadu tygodnikowi „Sieci”, w którym odniósł się do demonstracji przeciw reformie sądownictwa i obecności na protestach tęczowych flag.

  Zdaniem polityka: „To nie jest przypadek, że na tych wiecach tak ostentacyjnie obecne były tęczowe środowiska. Oni chcą przeorać naszą ojczyznę. To jest bitwa, w której chodzi nie tylko o sądy”. Kampania Przeciw Homofobii odpowiada ministrowi: „Zawsze, kiedy tylko będzie potrzeba, znów wyjdziemy na ulice”.

  W odpowiedzi na słowa ministra, KPH wystosowało oficjalny list, w którym czytamy m.in., że protestowanie społeczności LGBT jest dla niej obowiązkiem. „Nie będziemy się od niego uchylać i zawsze, kiedy tylko będzie potrzeba, znów wyjdziemy na ulice”."

  Kolejny przyklad na to jak niskiego pokroju czlowiekiem jest
  obecny minister nie-sprawiedliwosci!
 • 2017-08-01 16:46 | azur

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  Ziobro i Duda jak dwaj bliźniacy, dobrze już podrośnięci. Coś Polska ma pecha do bliźniaków.
 • 2017-08-01 19:01 | Aspiryna

  Re:Ziobro atakuje prezydenta. Historia od politycznej miłości do nienawiści

  "Polska konstytucja jest tak napisana ze sama sobie zaprzecza"

  Jak do tej pory - to raczej pan, panie "axiom" sam sobie zaprzecza we wlasnych wywodach!

  P.S. Niezaleznie od tego jak jest napisana - nalezy ja szanowac. Wladza, ktora lekcewazy Konstytucje przestaje byc wladza legalna.
  P.S. Prosze przeczytac sobie tez, np. Konstytucje USA. Zostala napisana ponad dwiescie lat temu (i jezyk nie zawsze jest jasny i precyzyjny) ale nikomu w USA nie przychodzi do glowy, by jej nie szanowac lub/i zadac zupelnie nowej konstytucji!