Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego polskie drużyny piłki nożnej wciąż przegrywają mecze w Europie?

(1)
Polskie kluby jeden po drugim odpadły z europejskich pucharów. W dużej mierze na własne życzenie.
  • 2017-08-05 22:21 | Nie

    Załamka...

    Nie polska piłka jest załamką, tylko biedni polscy dziennikarze sportowi, zmuszeni co roku do wypisywania takich lamentów. Ile to już lat trwa? 20 czy 30 czy 40? Wszyscy widzą, że rozpacz, ale potem wystarczy jedna ładna bramka, jeden punkt urwany faworytowi i wpadami w euforię, a bida z nędzą zostaje. Nie ma systemowych rozwiązań, nie ma szkolenia, nie ma nawet dyskusji o stanie rzeczy, bo nikt nie jest jej w stanie ani zainicjować, ani poprowadzić. "Polska piłka"? Nie ma czegoś takiego. Jest tylko chałtura na śmieciówkach.