Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Policja usuwa ekologów protestujących w Puszczy Białowieskiej. Chyba mamy drugą Rospudę

(1)
Na prośbę Lasów Państwowych do Puszczy Białowieskiej wkroczyła policja, próbując siłą usunąć aktywistów z Greenpeace i Dzikiej Polski.
  • 2017-08-08 01:33 | Ryszard54

    Puszcza Białowieska

    Policja wypędza ekologów z Puszczy Białowieskiej to jest tak jakby pozwoliła, aby Jan Szyszko mógł ścinać drzewa w Puszczy i niszczyć naszą puszczę. Żeby dzieci tych policjantów mówili, że pomogli niszczyć polskie lasy. Bo rząd i PIS razem z Szyszko szukają pieniędzy nie udało się Komorowskiemu i Tuskowi sprzedać Polskie lasy to teraz je wycinają i będą grunty i drzewo pod sprzedasz. Tak sobie wykombinowali w sejmie PIS. Bo im się grunt pali pod nogami to szukają pieniędzy. Kredytu niema pomocy z unii też nie dostaną tylko może kary Polska dostanie a wycofać się z 500+ nie mają jak a płacić trzeba. Przez dobre zmiany naród za to cierpi i wciągają do tego Policje. Czy w policji też są takie same durnie, co w sejmie tak jak Szyszko, co ma 73 lata to mu na niczym nie zależy? Żeby w przyszłości Policja nie odpowiadała na równo z tymi z sejmu, bo już okradli i sprzedali w 97% Polski. Zwracam się do Policji, co robią, bo to, co robi rząd to i wam niszczy przyszłość i waszym dzieciom. Nie trzeba być ciemnym żeby widzieć, co robią, że niszczą po kawałku kraj, dla kogo chyba tylko dla Żydów robią wolną drogę do wejścia do Polski. A naród winić będzie tych, co pomagali rządowi i partią w sejmie ( Policja, Wojsko) a nasze dzieci podziękują wam za pomoc w okradaniu i niszczeniu Polski, że nie będziemy mieli, do czego wracać. Żegnam