Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Od sierpnia okradamy Ziemię

(2)
  • 2017-08-08 20:20 | Kosal

    Od sierpnia okradamy ziemie

    Jak zwykle lewacy pragna przejac kontrole nad swiatem straszac katastrofa z powodu wyczerpania sie zasobow ziemi. Kazdy kto zyl w latach siedemdziesiatych pamieta "krakanie" o wyczerpaniu sie zasobow ropy, i co, ropy nie brakuje a nawet ci perfidni Amerykanie spowodowali ze staniala do 45 dolarow z powodu nadmiaru. Te krakania pochodza od ludzi ktorzy moze znaja sie na historii sztuki, malarstwie, aktorstwie, czy nawet dziennikarstwie ale nie znaja sie na fizyce, chemii czy technologii. Nowe zrodla energii sie znajda gdy cena energii wzosnie na tyle ze bedzie mozna na nich zrobic pieniadze. Jesli chodzi o inne surowce to wiekszosc obecnie produkowanej stali jest ze zlomu a nie z rudy. W zwiazku z tym kazdy powininen uzywac zasobow na tyle ile mu potrzeba bo wiekszosc tych surowcow bedzie w stalym obrocie. Jednym slowem bez paniki.
  • 2017-08-11 14:21 | Alrus

    Re:Od sierpnia okradamy Ziemię

    Kosal - masz rację.