Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sama dieta nie odchudzi

(3)
Ucieczka przed kaloriami przyspiesza. Kilogramów od tego pędu się jednak nie traci, gdy nie odchudzamy się z głową.
 • 2017-08-10 08:55 | Hannabo

  Genetyka?

  Przeciw genetycznemu podłożu otyłości przemawia jedno - 50, a już na pewno 100 lat temu nie było tylu otyłych i potwornie otyłych co teraz. Geny nie zmienią się w trzy pokolenia, na pewno nie do tego stopnia by 20% populacji cierpiało na chorobę otyłości z powodu wadliwego genu. Przyczyna musi być gdzieś indziej.
 • 2017-08-25 06:22 | woytek

  Re:Sama dieta nie odchudzi , odchudzi nas "dieta TOTO"

  Globalna "dieta TOTO"
  To jest najbardziej skuteczna dieta wymyślona przez pana W.B. z miasta Chicago.
  W czasie stosowania tej diety chudnie się systematycznie, a jednocześnie maleją nasze wydatki i rosną nasze oszczędności. Dieta nie wymaga stosowania żadnych suplementów. Stosujemy ją od poniedziałku do piątku. W sobotę i w niedzielę wracamy do regularnego nałogu grillowania weekendowego.
  Dieta jest szczególnie polecana dla grubasów, którzy również są nałogowymi skrobaczami "zdrapek", na które wydają olbrzymie sumy pieniędzy. Dieta TOTO leczy równolegle oba uzależniania. Przystępujący do programu diety TOTO ustala stałą stawkę na codzienny posiłek, może to być suma 10 złotych lub 20 złotych dziennie, jakie zamierzamy wydać na jedzenie.
  Z tym stanowczym postanowieniem przystępujemy do odchudzania.
  Po wypiciu porannej herbaty idziemy do najbliższego sklepu i kupujemy zdrapki za 10 złotych lub 20 złotych w zależności od wagi naszego ciała. Następnie sprawdzamy czy zdrapka przynosi nam wygraną czy informację, że "nic nie wygraliśmy". Jeżeli nic nie wygraliśmy, to tego dnia nic nie jemy. W dniu "przegranym", możemy pić tylko wodę mineralną w dużych ilościach.
  Powtarzamy tę próbę wydrapywania wygranej codziennie, przez pięć dni w tygodniu. Wygrywamy, to jemy regularny posiłek, nie wygrywamy to pijemy tylko wodę. Na efekty tej diety odchudzającej nie musimy długo czekać. Po paru tygodniach mamy linię węgorza i duże oszczędności w wydatkach na jedzenie i na zdrapki, które wcześniej kupowaliśmy w ilościach hazardowych. Dla stosujących " dietę TOTO" czekają, raz na jakiś czas, niespodzianki w postaci wygrania kilku złotych. W tym dniu jesteśmy zwolnieni od picia wody i możemy poznać ogromną przyjemność obżerania się przez cały dzień. Dieta przynosi ogromne korzyści uzależnionym od hazardu, a jednocześnie przywraca nam znakomitą sylwetkę i rozum, który gubimy obżerając się i wydając ogromne sumy na hazardowe złudzenia o bogactwie. Dieta jest opatentowana w Urzędzie Patentowym. Pomysłodawca dopuszcza jednak jej używanie w krajach globalnego hazardu, zwanego dla zmyłki demokracją.
 • 2017-08-25 07:55 | Withold

  Re:Sama dieta nie odchudzi

  Z oznaczeniami można pójść dalej tak jak z papierosami. Proponuję na chipsach np. zdjęcie obleśnego grubasa...itd.
  Wiem tu poprawność polityczna nie pozwala, ale kierunek powinien być ten.