Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Miłosz znika i pojawia się na liście szkolnych lektur. Dlaczego prawica nie lubi noblisty?

(1)
Rano Czesław Miłosz znika ze spisu licealnych lektur, aby po południu znów się na niej znaleźć. Przypadek? MEN mówi o pomyłce, jednak nie byłaby to pierwsza odsłona problemu prawicy z polskim noblistą.
  • 2017-08-10 11:02 | żyga

    geniusz

    Nakazuje nowych metod walki z wrogiem.Metoda prób ,może się udaprzemycić ,swoje debilizmy.Wróg jednak czuwa ,i gęba prezia ze zgryzoty ,coraz bardziej pomarszczona.A to Angol ,Darwin to dopiero zagwostka dla tych z Torunia.Bo ,gdy w jednej ich klasie ,opowiada się o jabłku Adama i grzechu za ściana wróg ,biolog gada od rzecZY o jakiejś wymyślonej ewolucji.No to młodzi aby odreagować ,szu do Kostrzynia.