Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Komisja UE żąda dla kobiet w Polsce prawa do emerytury od 65 lat.

(1)
2017-08-10 12:25 | Kazimierz K
Komisja UE na czele z jego vice przewodniczącym Timmermansem stwierdziła, nie przestrzegania przez Polskę obowiązujących praw i konwencji, zarzucając Polsce nierówne traktowanie kobiet i mężczyzn w zakresie wieku emerytalnego kobiet, który jest o 5 lat krótszy w stosunku do mężczyzn.
Sprawa łamania zasad demokracji i praw człowieka została przedłożona w UE poprzez partie polityczne które nazwały się totalną opozycją, oraz wiele innych organizacji praw człowiek zarejestrowanych w Polsce.
Sprawa jest rozpatrywana w tempie ekspresowym, chociaż powinno być wiadomo, że z powodu przerwy w pracy parlamentu i procedur, sprawa może trafić do uchwalenia przez sejm najdalej za 3 miesiące.
Co w tej sytuacji powinien zrobić rząd polski w tym oskarżyciele Polski?.