Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kawiarnia literacka

(2)
W PRL, w Królestwie Polskim był sens siedzieć na przekór, zostawać wbrew, bo wszyscy byliśmy w tym razem przeciwko opresji. Teraz opresja jest nasza własna, rozrośnięta, wyhodowana, i ma się znakomicie.
  • 2017-08-10 15:33 | marilla

    Kto zgasi swiatlo?

    Moze beda w przyszlosci pieniadze unijne na skanseny Europy. Polcy i Polaki beda sie ubiegac. Barierki smolenskie stana na granicy. Zwiedzanie odbedzie sie za pomoca dronowych taksowek, z bezpiecznej wysokosci. MON bedzie strzelac z wyrzutnie ulotek, informujac w kilku jezykach o skansenie. Zabronione beda hodowanie i jedzenie kaczek. Zastapia je lemingi, jedzone na zywo. Futerka z leminga beda obowiazkowe. Mam jeszcze tysiace innych pomyslow, ale poczekam na granta.
  • 2017-08-17 15:09 | justek

    Re:Kawiarnia literacka

    Gorzki, ale świetny felieton. I cudowne perełki językowe: "fejsowe lamenty to gatunek literacki posługujący się hiperbolą" albo "zapisać się w historii sztuki narodowej tombakową zgłoską".