Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zbudujemy drugą Szwecję?

(7)
2017-08-10 16:03 | Dobra zmiana
Polacy jedno mówią, drugie robią. Nie spotkałem osoby, która cieszyłaby się, że jest ubezpieczona zdrowotnie czy emerytalnie, ale jakoś Korwin-Mikke nie wygrywa wyborów...Polacy do systemów osłonowych mają podejście pasożytnicze, nie dbają o nie, lekceważą a chcieliby mieć zapewnioną opiekę - najlepiej żeby się opiekował ktoś inny (życie z ręką w kieszeni sąsiada). Wspaniałe są programy rozdawnicze (czyli tzw. socjalne) - gdyby Ewa K. wiedziała że może rozdać 20 mld zł to pewnie dalej byłaby premierem. Na szczęście "eksperci" już dawno udowodnili, że Polska może się zadłużyć dużo bardziej niż jest teraz zadłużona - wiemy z wypowiedzi p. Zandberga. W ogóle to są wątpliwości, czy długi istnieją, może to tylko jakieś zapisy internetowe.