Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sezon urlopowy w pełni. Jak ten czas wykorzystują światowi politycy?

(1)
Dla polityków wakacje są nie tylko wypoczynkiem, ale i częścią budowania własnego wizerunku, dzięki któremu tracą lub zyskują punkty w sondażach.
 • 2017-08-13 21:34 | andrzej52

  Angie w Poludniowym Tyrolu

  Pani Angela Merkel od dobrych kilku lat spędza urlop w Sulden, wiosce leżącej na 1900 m, w Poludniowym Tyrolu.
  Meszka w hotelu Edelweiss (Szarotka) i wedruje po górach z Reinholdem Messnnerem, swoim mężem i JEDNYM ochroniarzem.
  To ostatnie stwierdzenie dedykuję niejakiemu posłowi Kaczyńskiemu, którego na ostatniej miesiączce ochranialo 1500 policjantów i snajperzy.
  Brawo Angie.