Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Opinia publiczna pod rządami PiS

(7)
W Polsce nie ma opinii publicznej w tradycyjnym dla demokracji znaczeniu. Są dwa ideowo-informacyjne obiegi, dwa systemy wartości. W tym sensie nie istnieje już społeczeństwo jako całość. Politycznie korzysta z tego wyłącznie PiS.
 • 2017-08-15 21:05 | homoscribens

  Prawdu każut

  Mądra "politgramota". Bardzo mi się to określenie krytycznego czytelnika "Polityki" z PiS (vide numer jubileuszowy) podoba.
 • 2017-08-16 09:39 | swarcek

  Re:Opinia publiczna pod rządami PiS

  Kwiaty na kowadle
 • 2017-08-16 13:14 | Kicuszka

  w punkt, ale co z tego...

  Świetna analiza. Ale czy ktokolwiek "ważny" z opozycji parlamentarlnej i pozaparlamentarnej wyciągnie z niego wnioski?
  Proszę przypomnieć jeszcze nazwisko teog bęcwała z GW, który popełnił artykuł, o którym panowie piszą. To całe pokolenie sfochowanych symestrystów jakie sobie GW wychowała przyprawia mnie o palpitacje sera.Zachowują się jak dzieci.
 • 2017-08-17 10:28 | martin 78

  fan

  Fajnie się to czyta,świetny tekst, ale mnie się wydaje że 500+ spowodowało że na pis zagłosowały i będą głosować osoby niezainteresowane dotąd polityka i niechodzące do tej pory na wybory. tylko kryzys gospodarczy może spowodować że pis straci władzę , do tej pory ciężko będzie elicie przekonać "zwykłego kowalskiego" że "odbywa się zamach na demokrację i praworządność"
 • 2017-08-17 17:06 | Laclos

  Re:Opinia publiczna pod rządami PiS

  Wszystko prawda. Dlatego jasne jest, ze nie może być negocjacji, wchodzenia w porozumienia, wyłuskiwania lepszych z tych najgorszych etc. Ta władza musi być zmieciona wszelkim sposobem. Jak wyjść z dołu po PiS-ie, będziemy zastanawiać się potem, jak już PiS zostanie zaorany
 • 2017-08-17 22:16 | kamyk_wj

  Re:Opinia publiczna pod rządami PiS

  Doskonale napisane. Pisać, pisać, póki jeszcze można! Na jakimś nośniku się zachowa.
  Potem zejdzie sporo czasu, żeby partyjni zapisywali się od Solidarności, czy jak to tam się będzie nazywać, na stan wyjątkowy i okrągły stół. I znowu jedno pokolenie, jak dobrze pójdzie 20 lat lat, w plecy.
  A potem ludzie się będą dziwić: czemu ta Polska jakaś taka biedna i koślawa?
 • 2017-08-19 18:24 | a.bratkowski

  Re:Opinia publiczna pod rządami PiS

  Drogę do takiego podziału na dwie równoległe rzeczywistości otworzyły setki bredni, kłamliwych pomówień i idiotycznych opinii, po "naszej" stronie. Prawda nie istnieje, wszystko wolno. Przykład? Nowoczesna, która wjechała do Sejmu na wykluczającym kulcie młodości, nowości (w tym punkcie tak jak Kukiz) i kłamstwie, że rząd PO zabrał oszczędności emerytalne Polaków. Więc co się dziwić biedakom, którzy właśnie dostali 500+