Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Antyrasistowski wpis Baracka Obamy bije rekordy (...)

(1)
2017-08-18 23:00 | Hmm?
Proszę proszę, jaka dawka lukru i to w stosunku do osoby, która zrobiła tak wiele dla rasizmu w USA - trudno wręcz zliczyć programy rządu Obamy wycelowane specyficznie w białą ludność, pod pretekstem przywilejów dla czarnych... eeech szkoda wymieniać, lista byłaby długa.

"Wspaniałe" tweety osoby, która zrobiła tak wiele w celu wzbudzenia nienawiści do amerykanskiej policji, amerykańskiego prawa, wymiaru sprawiedliwości. Osoby, która do serca przygarniała i usynawiała czarnych przestępców, której żona otwarcie wygłaszała rasistowskie poglądy i bzdurzyła na temat straszliwego rasizmu, który źli biali ludzie kierowali pod jej adresem. Pod adresem beneficjentki niezliczonych przywilejów rasowych wraz z dostępem do edukacji na najlepszych światowych uniwersytetach. Edukacji zakończonej na tak niskim poziomie, że jej pracę końcową należało ukryć przed wzrokiem ciekawskich.

Dajcie spokój zachwytom nad Obamą, bo zrobił on tak wiele złego stosunkom rasowym w USA, że żaden członek KKK na jego miejscu nie dałby rady uczynić ich gorszych.