Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rumunia

(1)
2017-08-23 11:52 | SŁOWIANIN STANISŁAW
W IV RP w dobrach kościelnych w tym w zakonach istnieje możliwość zakwaterowania imigrantów sugerowanych przez Unię Pozostają obiekty koszarowe przystosowane do grupowego korzystania.Pustostany na Śląsku i w górach efekt polskiej emigracji zarobkowej też czekają potencjalnie na lokatorów.Zakwaterowanie może odbywać się odpłatnie jak lokale socjalne w ramach kompetencji samorządów.Wszystko do czasu rozwiązania problemu zatrzymania imigrantów w domu a przyjętym umożliwienie powrotu do domu.Rekultywować Saharę na tereny rolnicze i przemysłowe kosztem globalnych zbrojeń.Tak sobie myślę,że Watykan rżnie głupa i nie podejmuje zdecydowanych kroków aby osiedlać imigrantów w polskich zakonach i parafiach zarządzających mieniem watykańskim.