Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Temperatura rośnie, pogoda szaleje

(1)
Gdy pogoda szaleje, a latem bywa, że trzeba wyciągać ciepłe kurtki, niejeden pyta: co z tym globalnym ociepleniem, skoro za oknem zimno?
  • 2017-08-29 20:44 | Kosal

    global warming

    No coz najpierw jest teza ze mamy globalne ocipllenie a potem dorabia sie do tego dane statystyczne. Wedlug tej teorii mamy 1.2 stopnie wzrostu temperatury. Ci "naukowcy" chca nam wcisnoc kit ze obecnie jestesmy okreslic temperature przed epoka przemyslowa bardzo dakladnie. Ciekawe na jekiej podstawie?. Sto piedziesiat lat temu nie bylo nic lepszego do pomiaru temperatury niz termometr rteciowy. Jego dokladnosc nie byla lepsza niz 1 stopien a stacji pomiaru tez nie bylo duzo, wiec mysle ze ci wspaniali naukowcy oparli sie na wzroscie slojow drzew . Jednyn slowem twierdzenie ze mogli dokladnie pomierzyc srednia swiatowa jest absolutna bzdura.Tak wiec temperatura swiatowa wzrosla od tej nieznanej sredniej o 1.2 stopnie i ci wspaniali naukowcy to dokladnie obliczyli. Ciekawe jest jak oni mogo wydlumaczyc ocieplenie na Grenlandii w XI wieku ktory pozwolilo Wikingom uprawe zboze.
    Zycze dobrej zabawy w tych "naukowych" wyliczeniach.
    Jeszcze jedno "hockey puck" teoria mowilo ze lodowce w Himalajach znikna ponad 10 lat temu a one uparly sie trwac, i w tym samym czesie mielismy uzywac przejscia przez Ocean Polnocny do komunikacji i transportu. Nic z tych rzeczy sie nie sprawdzilo ale "Global warming" ma sie dobrze i przynosi zainteresowanym dobre profisty.