Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polscy kierowcy nie mają dobrej opinii w Wielkiej Brytanii

(3)
 • 2017-08-30 04:02 | Patagon

  Polscy kierowcy nie mają dobrej opinii w Wielkiej Brytanii

  Wszystkich ktorych poznalem tirowcow, to mezczyzni i kobiety po szkole sredniej, nierzadko wyzszej, znajacy obce jezyki. Zachowuja sie bardzo poprawnie i zgodnie z przepisami. Dla poczatkujacych jest problemem inny kierunek ruchu i brak odpowiednich samochodow. Staraja sie, bo moga stracic dobra prace ktora daje im mozliwosc poznania Europy. Ale w kazdym spleczenstwie znajda sie gnidy plujace na swoje gniazdo, kraj i ludzi, jak chocby donosiciele-dwulicusy z aktualnej opozycji, ktorzy zapomnieli slow przysiegi poselskiej. Majac takich polaczkow takze w dyplomacji to kto ma nas bronic? Nie mowi sie o jakichkolwiek badaniach socjologicznych i statystycznych tylko rzuca sie oczerniajace oceny na przykladzie jednostkowego zdarzenia. Wychodzi mi ze tych czyterech somalijczykow zgwalcilo polke, eo ipso kazdy somalijczyk to gwalciciel i bandzior.
 • 2017-08-30 16:51 | argonfactory

  Re:Polscy kierowcy nie mają dobrej opinii w Wielkiej Brytanii

  Chcialbym zauwazyc, ze polscy kierowcy w polsce tez nie maja dobrej opinii.
 • 2017-08-30 17:22 | Aspiryna

  Re:Polscy kierowcy nie mają dobrej opinii w Wielkiej Brytanii

  Czy mam "Patagonowi" podac (liczne) przyklady donoszenia przez PiSowskich aparatczykow i "euro-oslow"?

  P.S. Czy wszyscy "tirowcy", ktorych poznales to abstynenci?

  P.S.
  "Przykro, że jesteśmy od 2004 r. w UE, a politycy PiS widzą jedynie granice Polski. Oburzają mnie agresywne, cyniczne odpowiedzi i wystąpienia do KE od przedstawicieli rządu - ministra Waszczykowskiego i premier Szydło, którzy powinni szukać jedności w UE i negocjować rozmowy i dialog o trudnych sprawach: imigrantów, wynagrodzenia delegowanych pracowników, współdziałania w programie energetycznym, itd."