Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS oferuje podwyżki, opozycja krzyczy o łapówkach. Czy słusznie?

(2)
Z ekonomicznego punktu widzenia podwyżki po prostu się tym grupom należą. Istnieje jednak inne, bardzo poważne zastrzeżenie co do ustawy budżetowej na 2018 rok.
 • 2017-08-30 15:16 | zxcvb

  Krzyk opozycji

  Opozycja chyba jest zmęczona i powinna zrobić sobie urlop od mediów.
  Podwyżki bezwzględnie się należą, słyszę nawet od beneficjentów, że to nie podwyżka, a ochłap.
  Podobnie jest z płacą minimalną. Tu też opozycja jest przeciw, bo to zaszkodzi pracodawcom, którzy i tak ledwie przędą. A znajomy związkowiec daje radę takim biznesmenom, żeby zamknęli takie biznesy i zatrudnili się za najniższą krajową, bo o biznesie nie mają zielonego pojęcia.
  Opozycja musi się nauczyć mówić ludzkim językiem. Szczególnie kiedy dotyczy ich elektoratu, bo jeżeli nie nauczyciele, urzędnicy, sędziowie... to kto im zostanie. Prosty lud już jest u Kaczyńskiego.

 • 2017-08-30 16:10 | żyga

  Re:PiS oferuje podwyżki, opozycja krzyczy o łapówkach. Czy słusznie?

  Wyobrażacie początki USA ,z łapówkami dla wyborców?Pińcet jest zbrodnią dla przyszłości narodu.Nie tak należało pomoc biednym.Teraz psychpaci będą dawać bogatym.Państwo bez pracy oobywateli ,którym pozwala się byczyć ,przestanie istnieć.A to wszystko po to ,aby paranoik miał władzę.