Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak się w Polsce zarabia na wodzie butelkowanej

(1)
Tego lata woda w butelce służyła Polakom nie tylko do gaszenia pragnienia. Coraz częściej bywa źródłem żywych politycznych sporów. O patriotyzm, aborcję, a nawet o przyszłość kapitalizmu.
  • 2017-08-30 23:56 | a.bratkowski

    Mokra robota

    Sukcesy spółdzielni w wydobyciu i rozlewaniu wody mineralnej, mają chyba pewien związek z poziomem zaawansowania technologicznego tej branży, a także ich dostępu do najlepszych źródeł. Szkoda, że Autor nie zbadał, jakie są średnie zarobki w tej branży (wiadomo tylko, że szefowie zarabiają relatywnie mało). Jak te peany nad spółdzielczością maja się do postulatu konkurowania nie tania siłą roboczą (i eksploatacja zasobów naturalnych, można dodać)? Spółdzielczość jako droga do nowoczesności to równie dobry pomysł Red. Wosia jak 500+ jako dowód, że PiS prowadzi najbardziej nowoczesną politykę gospodarczą. Jak już dzisiaj wiemy, ta nowoczesność będzie finansowana, między innymi, z oszczędności osiągniętych dzięki drastycznym zmniejszeniom emerytur byłych "mundurowych". Biorąc pod uwagę starzenie się społeczeństwa można by w tej nowoczesności posunąć się jeszcze dalej i w ogóle zrezygnować z wypłacania emerytur. Każde obniżenie wieku emerytalnego dawałoby kolosalne oszczędności!