Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Egzotyczne zwierzęta emigrują do Polski. Czy do nich też będziemy strzelać?

(1)
Rodzima przyroda akceptuje imigrantów. Szopy pracze biegają po ogródkach, nad Wisłą włóczą się szakale, a czebaczek amurski wyżera karmę karpiom. Teraz dołączyły do nich najprawdziwsze dzikie papugi.
  • 2017-08-31 19:00 | Hannabo

    Gatunki inwazyjne

    Tu akurat zgadzam sie z ministrem, chociaż nie darzę go ani sympatią, ani zaufaniem. Gatunki inwazyjne jakie by nie były, stwarzają zagrożenie dla lokalnego ekosystemu. Pomyślmy tylko o królikach w Australii czy szarych wiewiórkach na wyspach brytyjskich. Gatunki inwazyjne należy eliminować, nawet jak chwytające za serce zdjęcie szakala nam się podoba. Szakal ma swój obszar wystepowania i tam należy go może nawet chronić, u nas wprowadza zaburzenie ekosystemu.