Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klęska za klęską w polskiej piłce. Wcześniej puchary, teraz reprezentacja

(3)
Klęska z Danią ukazała wszystkie słabości polskiej reprezentacji. A będąc w stanie odurzenia geniuszem Lewandowskiego, niełatwo pogodzić się z myślą, że jako reprezentacja jesteśmy przeciętni.
 • 2017-09-02 09:06 | żyga

  piłka kopana

  A sprawa prosta jak bat bacy.Otóż ,tak dobrze grali i naraz klapa/?Dobra zmiana ,chce bowiem bojkotować mistrzostwa w Rosjii?.I dlatego nasi muszą zostać w domu.I zostaną.
 • 2017-09-02 09:57 | Marcos

  Jaki kraj - taki sport

  Marketingowo -propagandowe zachwyty nad reprezentacją piłkarską w ostatnim czasie były mdłe i płytkie jak kiepskie reklamy. Dodatkowo dochodził do tego - jak zwykle- polski głód sukcesu i maskowane kompleksy, które każą napinać papierowe muskuły. A prawda jest zupełnie inna. Reprezentacja opiera się na 4-5 kopaczach, którzy liznęli trochę zachodnich standardów uprawiania sportu. Reszta drużyny to krajowi "wypełniacze". Polska liga to dno Europy. Polski sport drużynowy to III liga na świecie. Jaki kraj, taka władza. Jaki system, taki sport. Ta seria "zimnych pryszniców" dobrze zrobi przed kolejnymi ciosami jakie czekają Polskę w różnych sferach życia. Taki mały trening przed nokautem ze strony UE.
 • 2017-09-02 13:09 | leszmok

  Re:Klęska za klęską w polskiej piłce. Wcześniej puchary, teraz reprezentacja

  Pan Redaktor celnie ujął, że reprezentacja jest przeciętna i nic więcej. Od kilku lat niektórzy dziennikarze, czy komentatorzy "wciskają" opinii publicznej, że nasi gracze grają jakoby "genialnie", "fantastycznie" na "wysokim poziomie". A prawda jest taka, że reprezentacja ma tylko jednego ewentualnie dwóch zawodników grających b. dobrym poziomie europejskim, nie mających wsparcia w grze, bo pozostali gracze to tylko przeciętni reprezentanci słabych drużyn polskich i przeciętnych klubów europejskich.
  Wierzba 47