Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wstęp do nauki o polityce, potrzebuję pomocy z zagadnieniami!

(1)
2017-09-02 09:15 | sonikka
Witam,

Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce, by prosić o pomoc w sprawach studenckich, ale ze względu na niewielką ilość czasu do przygotowania się, pominęłam czytanie regulaminów, ponieważ desperacko potrzebuję pomocy.

Mianowicie, czeka mnie kolejna poprawka z przedmiotu wstęp do nauki o polityce. Sam materiał niewiele ma wspólnego z samą polityką, a bardziej nawiązuje do nauk humanistycznych. Jednak może ktoś miał już z tym styczność i byłby w stanie pomóc mi z trzema zagadnieniami, które się z tymi naukami łączą. Chodzi o - konwencjonalizm w praktyce naukowej, typologię nazw oraz wielość struktur poznawczych (granica epistemologiczna, pluralizm epistemologiczny). Sama starałam się je opracować, jednak nie jestem pewna czy kierunek, w którym idę jest prawidłowy. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!