Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak nieodpowiednia dieta zmieniła dzikie chomiki w kanibali

(1)
Francuscy naukowcy zauważyli, że dzikie chomiki w ich kraju stały się kanibalami. Dlaczego?
  • 2017-09-02 16:07 | woytek

    Czy elity polityczne PiS mają ubogą dietę i trzeba podawac im witaminę B-3

    Kanibalizm polityczny jest zjawiskiem bardzo podobnym do kanibalizmu chomików.
    Zjadanie opozycji i kombatantów poprzednich reżimów, staje się codzienną dietą polskich polityków. Twórcą tej diety "politycznego kanibalizmu" jest para słynnych kucharzy, występujących pod firmą "Antoniego & Jarosława" , którzy konsekwentnie zjadają przeciwników politycznych na oczach oglądaczy "Wiadomości", zamienionych w podręcznik "politycznego kanibalizmu". Uzupełnienie diety witaminą B3 jest jedynym ratunkiem dla politycznych kucharzy, którzy burzą system ekologiczny IV RP.