Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TVP: ogłupianie na ekranie

(1)
Oglądanie programów newsowych i publicystycznych w TVP jest jak życie w matriksie. W rzeczywistości tak mocno wykrzywionej, że aż nie chce się wierzyć, by ktoś mógł w nią uwierzyć.
  • 2017-09-06 20:13 | maciej

    TVP Oglupianie na ekranie. Autor maciej Rzeczkowski

    W odleglej od Polski Kanadzie, prawie codziennie ogladam TVP Wiadomosci, Minela Dwudziesta i jestem wielce zadowolony. TVP jest traba PiSu, a przed DOBRA ZMIANE byla traba PO co dla mnie jest oczywiste. Wszyscy o tym wiedza, a Kanadyjczycy sie chwala ze to wlasnie Kanadyjczyk Marshal McLuchan najkrocej i dosadnie zdefiniowal. "THE MEDIUM IS THE MESSAGE." Jak ktos chce ogladac i sluchac Ksiedza Natanka nie moze sie spodziewaz ze bedzie wykladal naukowe podstawy Ewolucji Gatunkow p. Darwina. Obecna TVP traba PiS-u i t. zw. zjednoczonej prawicy egzekwuje WOLNOSC SLOWA i wolnosc wypowiedzi. George Orwell m.in powiedzial ze: O ILE WOLNOSC MA JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE, TO ZNACZY ZE MOZNA LUDZIOM POWIEDZIEC TO CZEGO NIE CHCA USLYSZEC. Jak Was meczy p. Danuta Holecka p. Adamczyk i inni prezenterzy PRAWICY, zawsze mozecie przelaczyc na Deutche Runtfunk.""