Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

As w rękawie

(5)
Przy okazji wrześniowej rocznicy rząd i partia wzmogły propagandowe wysiłki, by suweren uwierzył, że Polakom należy się bilion amerykańskich dolarów. Od Niemców.
 • 2017-09-10 06:20 | woytek

  Ciekawe wydarzenia dopiero przed nami

  Niby to dowcipne, ale na tle profesjonalisty jakim jest prezes Jarosław, to pan Stanisław jest tylko cieniem tego wulkanu.
 • 2017-09-10 10:24 | Alrus

  Re:As w rękawie

  Cenię sobie wiele dokonań Stanisława Tyma na niwie rozrywkowej, ale jako komentator polityczny już takiego entuzjazmu nie wywołuje. Jeśli komuś coś od Niemiec się należy, to jest to właśnie Polska, napadnięta, przez pięć lat grabiona, niszczona, mordowana na skalę o której nie mają pojęcia ludzie na zachód od nas. Bo i część Niemców nie ma, karmiona skróconą wersją historii w której dokazywało wymarłe już plemię nazistów pod wodzą Austriaka Hitlera, a dobrzy Niemcy właściwie ratowali Żydów przed tymi okropnymi Polakami, co to antysemityzm z mlekiem matki, podczas gdy "Nasze matki i nasi ojcowie"... Wydawałoby się, że chociaż nasz felietonista Tym powinien wiedzieć jak było, ale widać lekka muza preferuje zachodni punkt widzenia.
  Najazd i okupacja to tylko część zasług niemieckich, bo skutkiem wywołanej przez Niemcy wojny było wtrącenie Polski na prawie półwiecze pod but bolszewickiej Rosji, która narzuciła system polityczny i gospodarczy gwarantujący powstrzymanie naturalnego rozwoju kraju i ogólne zacofanie. Lata panowania tego systemu odczuwamy wciąż, wyprał bowiem Polaków z polskości, niektórych do tego stopnia, że stracili orientację kim są i skąd się wzięli, a ich jedynym dążeniem stało się pozbycie się resztek własnej tożsamości za miraż bezpieczeństwa i fałszywego poczucia europejskości.
  Polska jest teraz za słaba na uzyskanie należnych odszkodowań, Kaczyński najpewniej zdaje sobie z tego sprawę. Podniesienie tej kwestii w trybie nieoficjalnym to reakcja, obronny nacisk na Niemcy, dążące wszelkimi dostępnymi sobie środkami do odsunięcia zagrażającego ich interesom PIS od władzy i zainstalowania rządu nie sprawiającego kłopotów.
 • 2017-09-10 11:10 | żyga

  Re:As w rękawie

  W miarę postępu rewolucyjnych zmian ,rośnie opór wroga.Nauki Stalina wiernie realizowane.Wtedy lekarze umierali w kazamatach ,dziś na dyżurach.Ichni harcerze donosili na rodziców ,naszym zabiera się głos .ITPITD.""
 • 2017-09-10 15:12 | Caramba

  Re:As w rękawie

  Przeczytałem.
  Jakoś lżej się zrobiło.
 • 2017-09-11 10:21 | żyga

  Re:As w rękawie

  Ja dolnoslązak ,apelują do oczadziałych przez psychopatów.Dlaczego bredzicie?Ja nie chcę wracać do centralnej Polski.