Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skażone jaja w Polsce zaszkodzą reputacji producentów żywności

(1)
Co gorsza, nie wiadomo, jak zareagują nasi partnerzy handlowi, zwłaszcza Niemcy. Około 40 proc. jaj produkowanych w Polsce trafia na eksport.
 • 2017-09-10 15:50 | zbigniew

  ustawodawcy jaja sobie robia

  tak sie zastanawiam, czy to nie przesada?

  Wyczytalem ze dla doroslych fipronil jest w ogole nieszkodliwy, chyba ze sie zjada ponad 7 jaj dziennie. Jak chodzi o dzieci moze wplywac negatywnie na uklad nerwowy ale tez przy duzej konsumpcji jaj.
  Wiec po co ta cala histeria?
  Duzo bardziej zagrozone sa dzieci niecalkiem sprawnych umyslowo, ktorzy ich nie szczepia ale za to zapraszaja na przyklad na tak zwane *swinka* albo *koklusz party*