Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prawdziwy polski patriota miłuje i zna język polski.

(2)
2017-09-12 16:48 | artur702
Znajomość języka polskiego jest decydującym wyznacznikiem prawdziwego patriotyzmu. Wszyscy ci, którzy gęby niby mają pełne Polski, a nie znają i stale kaleczą nasz piękny język, patriotami nie są, chociaż trąbią o swoim jakoby patriotyzmie wszem i wobec, na prawo i lewo. Jest to bardzo znamienna cecha pisopatów z ich prezesem TW Balbiną na czele, który języka polskiego nie zna i nie zna też żadnego innego języka. Strasznie obciachowa postać.