Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fragment książki „Reguła nr 1”

(2)
Żeby odwrócić uwagę od pełnego pęcherza i pustego żołądka, obserwuję innych kolejkowiczów. Widzę co najmniej trzech przemytników amatorów. Może nawet czterech, ale tego grubasa nie jestem pewna.
 • 2017-09-13 08:16 | janekwisniewski

  regula nr 2

  jestem pewny ze Pani przemytnik nie przemyca zadnych wczesniej opisanych przedmiotow . Co wiec przemyca? Jakies top sekretne dane o lamaniu praw czlowieka w Turcji? yyyy - nie sadze - nudne to by bylo i oklepane. A moze sama siebie , bo jest poszukiwana . chyba tez nie co? a moze ma wieksza ilosc fajek ze sklepu bezclowego? nie no daj spokoj.
  Malo prawdopodobne ze przeczytam ta ksiazke po tym teaserze , ale chcialbym sie dowiedziec co Pani przemytnik przemyca , zeby potwierdzic albo i nie cliche. Cholera zarapowalem.
 • 2017-09-15 16:30 | abchaz

  Re:Fragment książki „Reguła nr 1”

  Czytałem z zainteresowaniem.
  Kupię książkę.
  Nie chodzi o reguły.
  Talent pisarski.