Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Syryjski eksodus

(5)
Ludziom trzeba pomóc – mówi ateńczyk, który oddał swoje mieszkanie rodzinie Esry i Ahmeda.
 • 2017-09-13 14:26 | jrcanonia

  Zawracanie głowy

  Grecja daleko, Syria jeszcze dalej, a u nas spokojnie, dostatnio, kto by sobie zawracał głowę jakimiś Syryjczykami. Beatka broni nas przed terrorystami.
 • 2017-09-30 14:37 | azur

  Re:Syryjski eksodus

  Ten owczy pęd odbędzie się w drugą stronę, jak tylko skończy się wojna w Syrii.
 • 2017-09-30 14:40 | Hmm?

  Re:Syryjski eksodus

  Ależ sobie zawracamy i pomagamy (a ty?), ale rozsądnie, bo osiedlanie tych ludzi na stałe po całej Europie wcale nie jest dla nich najlepszą formą pomocy, tego możesz być pewien. Zresztą uchodźcy syryjscy stanowią niewielką część osadników i nie są problemem. Spokojnie pomieściliby się w Turcji. A na koniec - tylko na stosunkowo niewielkich obszarach Syrii trwa konflikt - nie ma więc potrzeby wyludnienia tego państwa i przeniesienia wszystkich do Hamburga.
 • 2017-09-30 17:02 | Jacek, NH

  Re:Syryjski eksodus

  Sondaż dotyczący obaw Europejczyków przed islamem został wykonany na zlecenie francuskiego dziennika "Le Figaro". Wynika z niego, że 58 procent mieszkańców naszego kontynentu uważa, iż islam jest poważnym zagrożeniem dla Europy. Co na to Merkel i spółka?
 • 2017-09-30 17:03 | jakowalski

  Re:Syryjski eksodus

  Ludziom z Syrii trzeba pomóc, ale nie sprowadzając ich do Europy, tylko eliminując poparcie dla sił, które rozpętały wojnę domową w Syrii.