Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czemu służą manewry wojskowe Zapad-17?

(1)
Rozpoczynające się manewry Zapad-2017 mają mieć skromniejszy charakter, niż spekulowano. Rosjanom nie są dziś potrzebne wielkie ćwiczenia, bo atak na Zachód ostro trenują od dawna.
 • 2017-09-13 14:49 | sztubak

  Ćwiczenia z kamuflażu

  Strasznie agresywna ta Rosja.
  Rozpętała awanturę na Bliskim Wschodzie której skutkiem są setki tysięcy zabitych i miliony uchodźców.
  W dodatku rozwaliła Libię, w miarę funkcjonujące państwo pod rządami Kadaffiego i otworzyła drogę dla setek tysięcy Afrykanów szukających lepszego życia w Europie.
  Jak również obaliła prezydenta Meksyku a nowy prezydent namaszczony przez nią zapewnił dozgonną przyjaźń i możliwość wstąpienia do Organizacji Niepodległych Państw. W podtekście możliwość parkowania Rosyjskich krążowników w Zatoce Kalifornijskiej.