Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na czym polega spór o unijne wartości

(2)
Mylili się ci, którzy uważali, że konflikt o wartości ma w Unii charakter drugoplanowy i skończy się na niczym.
 • 2017-09-13 19:21 | ThomasZNiemiec

  Naprawde potrzebne bedzie referendum?

  Wszystko jasne co Pani redaktor pisze, super ten artykul.

  Tylko nie rozumiem to:
  >>>Po pierwsze, wymagałoby to ogłoszenia referendum<<<
  Dlaczego potrzebne jest referendum? PiS juz kilka razy pokazali ze robia co chca, wiec dlaczego akurat jesli chodzi o unii ma to byc inaczej. Mmam nadzieje ze sie myle a nie rozumiem.

  >>>>Po drugie, doświadczenie brexitu pokazuje, że wychodzenie z UE jest przedsięwzięciem niezwykle kosztownym i na dodatek dość upokarzającym. <<<

  Ale PiS lubi jesli Polacy mysla ze sa ofiarami. To ich paliwo tlumaczyc Polakom ze zawsze caly swiat tylko wylacznie sprobuje skrzywde robic Polakom.
 • 2017-09-14 00:18 | Aspiryna

  Re:Na czym polega spór o unijne wartości

  "Ale PiS lubi jesli Polacy mysla ze sa ofiarami. To ich paliwo tlumaczyc Polakom ze zawsze caly swiat tylko wylacznie sprobuje skrzywde robic Polakom."

  Bardzo celna uwaga!