Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Afera billboardowa największym przekrętem PiS?

(3)
 • 2017-09-14 15:07 | żyga

  afera

  Afery to dopiero będą .Bo co to jest dla mich 19 milionów.?
 • 2017-09-15 00:33 | Andrzej Falicz

  PiS jak PO - to naprawde powazny blad

  PiS powinien jak najszybciej wycofac sie ze swojego pomyslu.
  To powazny blad.
  Bilbordami zblizyl sie to standardow PO a to jest fatalnie:
  PiS-owi nie wolno robic takich rzeczy jak aferzysci z Platformy.

  "...Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju – przewodniczący rady Leszek Balcerowicz, polityk Unii Wolności, członek rady Tadeusz Syryjczyk polityk Unii Wolności, członek rady Łukasz Wejhert, syn byłego właściciela TVN. Do FOR, Orlen, PZU i KGHiM przekazali 19 milionów złotych, na kampanię promującą Euro 2012 w Polsce. Fundacja FOR zleca, bez przetargu, przygotowanie serii spotów i bilbordów wybranej przez siebie firmie. Tak się cudownie składa, że firma reklamowa należy do senatora PO Misiaka, a komu ta wersja nie pasuje, to może sobie podmienić na firmę żony Grzegorza Schetyny...
 • 2017-09-15 15:18 | żyga

  Re:Afera billboardowa największym przekrętem PiS?

  A było tak.Rozpoznali wroga bojem.Jak to na wojnie bywa .I geniusze stratgii wygrywają.Rozpoznanie wykazało ,że kasa dla Ojca Tadeusza nikogo nie wzrusza to też kolej na innych zasłużonych.Opozycji nie ma ,zgoda.Ale dziennikarze śledczy ,podkuli ogon?,.Czas umierać.