Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tym razem nie wyszło. Nieudany zamach w londyńskim metrze

(8)
Cokolwiek ustalą policja i służby, dwie rzeczy warto podkreślić już teraz.
 • 2017-09-15 16:59 | jakowalski

  Kto mieczem wojuje...

  ... od miecza ginie.
 • 2017-09-15 17:20 | rickrick

  Re:Tco to znaczy ???

  ... co to znaczy jakos przyzwyczajeni .. ? czy wiezinowie w KC oswiecim taz byli jakos przyzwyczajeni . ??

  ... czy przyzwyczajeni znaczy pogodzeni .. ? ... podlozenie ladunku w metrze to przeciez kara smierci dla niektorych a ta jest przeciez w WB zakazana !!!

  ... to znaczy ze prawa obywatelskie nie sa repektowane ...! czy UE powinna interweniowac i ukarac rzad brytyjski za to... ???
 • 2017-09-15 17:30 | Kavar

  Re:Tym razem nie wyszło. Nieudany zamach w londyńskim metrze

  Tez mi artykul, autor (ktory podobno mieszkal w Londynie) powinien wiedziec, ze w metrze ludzie podrozuja z wszelkimi mozliwymi bagazami,przy bramkach metra nie ma skanerow, wiec kazdy mogl wniesc pakunek. Porownanie z IRA jest nie na miejscu,poniewaz IRA ostrzegala telefonicznie przed swoimi atakami.
  'Brytyjczycy nie uważają współpracy z policją i służbami w takich sprawach jak terroryzm za coś złego'
  Polacy tez nie,ale Polacy nie podkladaja bomb w metrze.
 • 2017-09-16 01:33 | Alrus

  Re:Tym razem nie wyszło. Nieudany zamach w londyńskim metrze

  Pisze red. Szostkiewicz:
  " W ciągu pół roku już drugi raz esemesowałem w piątek
  do członków własnej rodziny, czy wszystko z nimi w porządku. "
  Politycy zachodni przekonują, że musimy się przyzwyczaić do "incydentów", przekonują media - taki przekaz dominuje też w Polityce. Ale widać red. Szostkiewicz oporny i jakoś przyzwyczaić się nie chce, sięgając po telefon i esemesując trwożliwie na każdy sygnał "incydentu", zamiast jako światły Europejczyk nosić w kieszeni ze dwie kredki aby w razie czego maznąć kwiatek lub parę słów na chodniku. Zgodnie z nową, europejską tradycją. Trudno, bywa, islam religią pokoju jest a drobne incydenty nie usprawiedliwiają panikarskich zachowań.
 • 2017-09-16 03:34 | q602

  Re:Tym razem nie wyszło. Nieudany zamach w londyńskim metrze

  Odczytalem ten tekst to probe zbagatelizowania tego co sie stalo.
  Moglo byc o wiele gorzej, gdyby zamiast "pozaru" nastapil planowany wybuch. Wydaje mi sie ze zyje w surrealistycznym swiecie, gdzie terrorystyczne zamachy okresla sie mianem "incident" a poczytne media (na przyklad gazeta.pl) nie pisza o tym ani slowa.
  Pytanie "Gdzie były służby ochrony i personel?" swiadczy o tym, ze Autor stracil kontakt z rzeczywistoscia, jaka jest podrozowanie metrem w wielkim miescie wsrod tysiecy pasazerow.
 • 2017-09-16 20:30 | q602

  Re:Tym razem nie wyszło. Nieudany zamach w londyńskim metrze

  W piatek (15.08.2017) napisalem krotki komentarz, ze tekst stanowi probe zbagatelizowania problemu atakow terrorystow islamskich na Europe. Tym razem nic sie nie stalo, ale wciaz sie dzieje i bedzie sie dzialo.
  Napisalem tez, ze nonsensem jest miec pretensje do sluzb, ktore dopuscily do tego, ze pasazer z paczka wszedl do wagonu metra.
  Moj komentarz nie pojawil sie - widocznie nie zasluzyl na uwage lub nie jest po mysli Autora blogu.
 • 2017-09-17 02:05 | panjanek

  Re:Tym razem nie wyszło. Nieudany zamach w londyńskim metrze

  Czyli, generalnie rzecz ujmujac, w porzadku p. redaktorze? Jest dobrze.
  Artykul - zenada.
 • 2017-09-18 01:54 | Kavar

  Re:Tym razem nie wyszło. Nieudany zamach w londyńskim metrze

  'Pytanie "Gdzie były służby ochrony i personel?" swiadczy o tym, ze Autor stracil kontakt z rzeczywistoscia, jaka jest podrozowanie metrem w wielkim miescie wsrod tysiecy pasazerow. '
  Autor,zdaje sie, przebywajac w Londynie, nigdy nie podrozowal metrem ani nawet nie widzial stacji metra, ogladajac miasto wylacznie przez szyby samochodu. Calkiem wiec mozliwe,ze Autor zwyczajnie nie ma kontaktu z rzeczywistoscia.