Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Płk. Andrzej Kozera CHAMSKO do dziennikarza: Nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy ...!

(1)
2017-09-16 05:33 | JacekMarchewka
Tajemnicza jendostka w środku Szudziałowa wzbudza wśród mieszkańców wielkie zainteresowanie, ale też niepokój. Co się za tym kryje, tego wojsko nie zdradza. Prawdopodobnie są to łącznościowcy z jednostki wojskowej w Grójcu. Jednak nie trzeba być Aleksandrem Wielkim, żeby połączyć ten fakt z wrześniowymi, rosyjsko-białoruskimi manewrami wojskowymi „Zapad 2017” na Białorusi.


Wojsko podaje, że chodzi o wzmocnienie narodowego systemu obrony powietrznej. Szczegóły dotyczące zaangażowanych sił i środków, miejsce rozmieszczenia, nie będą podawane do publicznej wiadomości - tak brzmi odpowiedź Ministerstwa Obrony Narodowej na zadane przez nas pytania.

Chcąc potwierdzić nasze informacje, zapytaliśmy dowódcę 1. Ośrodka Radioelektronicznego płk. Andrzeja Kozerę o liczebność wojsk, jakiego rodzaju są to siły, jak długo będą w Szudziałowie, jakie mają zadania. – Nie mogę udzielać takich informacji z uwagi na charakter wykonywanych zadań – powiedział płk Andrzej Kozera podczas rozmowy telefonicznej. Zapytaliśmy również, czy są w okolicznych lasach wojska USA, powołując na amerykańskie helikoptery Black Hawk, które co najmniej dwukrotnie lądowały w Białymstoku. – Nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy sk***ysynu! – nie wytrzymał i z agresją odparł dziennikarzowi.

Tajemnicza jendostka nie uszła uwadze szudiałowian. Niepokój mieszkańców jednak nie jest bezpodstawny. Okoliczni mieszkańcy obawiają się nadmiernego promieniowania anten o dużej mocy bez uwzględniania negatywnego wpływu na zdrowie osób tam żyjących. Wielu mieszkańców skarży się m.in. na bóle i zawroty głowy, bezsenność czy wysokie skoki ciśnienia.

Ponieważ nie ma możliwości uzyskania informacji na temat wpływu promieniowania anten na stan zdrowia mieszkańców, szudziałowianie wystosowali petycje do Ministra Zdrowia pana Konstantego Radziwiłła, a również do Ministra Obrony Narodowej pana Antoniego Macierewicza. Mieszkańcy także napisali list do Rzecznika Praw Dziecka pana Marka Michalaka. Pod petycjami do Ministrów podpisało się kilkadziesiąt osób.
podlasie24.pl, Lech Zakrzewski
http://podlasie24.pl/sokolow/region/plk.-andrzej-kozera-chamsko-do-dziennikarza-nie-wtykaj-nosa-w-nie-swoje-sprawy-...-22851.html