Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Okablowani

(2)
Czy to wrodzona szczerość kazała Andrzejowi Dudzie wyznać, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków?
  • 2017-09-17 14:47 | żyga

    okablowzny bieg historii

    PRzyczyny/?Dziadek Karol ,patrzy z ateistycznych wyżyn i nadziwić się nie może.W kraju za życia dziadka, zniewolonym ,dziś wolnym i demokratycznym ,narodowi socjaliśći realizują pomysł -każdemu wg potrzeb.Znaczenia nabiera odkrycie dziadka ,że ilość przechodzi w jakość.Są jak dziś już w iemy różne ilości i jakości.Liczba lat w niewolnictwie ,-pan miał prawo do pierwszej nocy ,poślubnej , chłopki..jak to się ma do poglądów hrabiego od zdrowia?-stworzył taką jakość przyzwyczajenia do życia ,że chłopi nie chcieli wolności i ograbiali zwłok powstańców styczniowych.A dziś/Ilość kłamstwa ,nepotyzmu szaleństwa paranoi ukształtowaŁa mózgi części elektoratu w nową jakość.-przyzwolenie na wszystko co złe,i pogardę do wolności w zamian np. za pińcet.,,Wtedy car uwolnił chłopów od pańszczyzny.Kto dziś uwolni Polaków od budowania 4 RP ,czyli powrotu do PRL ,która budowała komunizm wymyślony przez Marksa.?I czy potomkowie chłopów pańszczyźnianych będą sekować tych co walczą o wolność?Sekowanie zaczyna się od noszenia obywateli z ulicy na chodnik.
  • 2017-09-17 17:24 | czaro

    Re:Okablowani

    Polska, niestety stala sie zalosna. Wstyd jest sie przyznac do kraju tak pelnego idiotow. Niestety ale historia miala racje, ze jako narod, polacy nie sa zdolni do czegokolwiek poza warcholstwem. Pozdrawiam p. Tym, pisze pan gorzkie slowa, niestety prawdziwe.