Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyniki sondaży poparcia zakłamują rzeczywistość.

(3)
2017-09-17 19:59 | artur702
Wszystkie sondażownie w swoich badaniach opinii społecznej dzwonią wyłącznie do dysponentów telefonów stacjonarnych. Do korzystających ze smartfonów i telefonów komórkowych, do korzystających z poczty elektronicznej nie dzwonią, nie badają ich opinii. Odpowiedzcie sobie proszę na pytanie, kto dzisiaj posiada jeszcze telefon stacjonarny, a zrozumiecie takie, a nie inne wyniki sondaży. Telefony stacjonarne w licznej ilości posiada jeszcze bogoojczyźniana grupa narodowych czcicieli Gnoma TW Balbiny. I tu jest pies pogrzebany. Celowa robota na zamówienie pracodawcy.