Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sąd ukarał instruktora, który odmówił treningu stowarzyszeniu LGBT

(9)
Ten wyrok ma szansę przyczynić się do wzmocnienia ochrony praw osób LGBT w Polsce – uważa Paweł Knut, prawnik KPH.
  • 2017-09-18 17:44 | Slawomirski

Sąd ukarał instruktora, który odmówił treningu stowarzyszeniu LGBT

Tak dziala panstwo prawa.

Slawomirski
  • 2017-09-18 20:21 | Aspiryna

Re:Sąd ukarał instruktora, który odmówił treningu stowarzyszeniu LGBT

Jezeli chodzi o traktowanie osob LGBT to Polska wciaz stoi duzo blizej Rosji nizli Europy Zachodniej... niestety!
  • 2017-09-18 22:31 | ziomekp.1

Aha, karateka odmówił treningów z gejami to bach i ukarany.
    Drukarz odmówił druku gejowskich plakatów to bach i do ciupy.
    A co szanowna redakcja na takie dictum:
    „Onet-RAS Polska wstrzymuje w swoich mediach kampanię „Sprawiedliwe sądy” — zatrzymaliśmy emisję, ponieważ potwierdzenie realizacji kampanii było błędem. Treść kampanii nie jest zgodna z zasadami i wartościami Grupy Onet-RAS Polska (…). Szczerze żałujemy popełnionego błędu” – poinformowała „Presserwis” Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Onet-RAS Polska. Kampania nie ukaże się także w „Dzienniku Gazecie Prawej” o czym branżowy serwis Press poinformował Krzysztof Jedlak. Kampania nie ukaże się w mediach Agory – poinformowała również Malwina Kaźmierska specjalista ds. komunikacji korporacyjnej Grupy”.
    Drukarz i karateka nie lubią gejów więc im nie wykonali usługi, w/w redakcje nie lubią pisiorów więc zrobiły to samo -- trza ich surowo ukarać!!!!!
  • 2017-09-19 06:34 | Adam.krynicki

Na poznańskich JeŻycach, nie Jerzycach :)
  • 2017-09-19 08:10 | snakeinweb

W Polsce szwankuje kultura prawna. Jak się nie chce robić interesów z PiS-owcami, komuchami, homoseksualistami czy cyklistami, to się nie mówi, że się nie chce mieć do czynienia z PiS-owcami, komuchami, homoseksualistami czy cyklistami. lecz, że nie ma wolnych terminów, personel choruje, albo zwiększanie obrotów ze względów podatkowych nas nie interesuje.

Ale w końcu ludzie się nauczą.
  • 2017-09-19 10:17 | ziomekp.1

Redakcja pozwoli iż z deka "pośmieszkuje":
    Wpadłem na genialny pomysł — teraz gdziekolwiek pójdę coś kupić, załatwić lub cokolwiek innego a spotkam się z odmową zacznę wrzeszczeć wniebogłosy „Niemce mnie biją” (wróć, pomyliło mi się z Jankiem R.), zacznę wrzeszczeć „Jam gej i nie mata prawa mi odmówić!!!!” Drżyjcie lekarze i urzędnicy którzy zaczniecie mnie zbywać czyli odmówicie mi usługi leczenia lub np. rejestracji pojazdu, drżyjcie policjanty zatrzymujące mnie do kontroli i oferujący usługę pn. wręczenie mandatu karnego, drżyj ma małżonko odmawiająca mi z powodu bólu głowy świadczenia usługi seksualnej — wszyscy zaczniecie cienko śpiewać jak odnajdę w sobie geja i oskarżę was o HOMOFOBICZNE zachowania!!!!!
    Droga redakcjo -- czyż nie mam prawa odmówić komukolwiek czegokolwiek bo tak mi się podoba? Czy mam obowiązek kochać wszystko i wszystkich? Czy mam obowiązek świadczyć usługi komu popadnie? Dobrze napisał mój poprzednik -- odmów bo brak terminu, jesteś chory, daj termin za 10 lat itp. TYLKO KŁAM!!!!! bo inaczej sąd i prokurator.
    Ps. A gdybym odmawiał blondynkom, rudym, czarnym, białym, grubym lub chudym to też pójdę pod sąd? PARANOJA jest blisko.
  • 2017-09-19 15:44 | vandermerwe

@ sneakeinweb,

Pan ma racje, jednak strona przeciwna, tak lub siak, dopatrzy sie w takiej odmowie uprzedzenia. Historia z zycia, calkiem odlegla w czasie. Student kraju III swiata na jednej z polskich uczelni zglosil sie do dziekanatu z prosba o wystawienie zaswiadczenia, ze na uczelni spedzil 4 lata. Zwrocono mu uwage, ze owe 4 lata byly na roku pierwszym i zaswiadczenia nie dostanie. Student niewiele myslac oskarzyl u wladz najwyzszy personel dziekanatu o rasizm.

Pozdrawiam
  • 2017-09-19 23:30 | oteksamptis

@ziomekp.1

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podano ich do sądu. LGBT walczą o swoje prawa. I tego typu przypadki zgłaszają na policję. Więc do dzieła zgłoś, że Onet-RAS odmówił wykonania usługi i po po problemie.
  • 2017-09-20 18:54 | Aspiryna

Panie "vandemere"... Ja juz gdzies kiedys slyszalem podobna historyjke.
    Czy moze pan podac o jaka to dokladnie uczelnie, wydzial czy instytut
    chodzilo? Pytam, albowiem historyjka wydaje sie byc zmyslona...