Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ewa Siedlecka idzie do Strasburga. Zachęca, by inni szli jej śladem

(1)
 • 2017-09-19 04:22 | woytek

  każda okazja jest dobra, żeby odczuć obłudę każdej formacji politycznej

  Te wyjazdy w tak błahej sprawie, jak chwilowe zatrzymanie przez policję działającą na rozkaz aktualnej władzy, niewiele mają wspólnego z systemowym lekceważeniem wolności.
  "Dyktaturę" prezesa akceptują wyborcy do czasu kiedy jej plusy wygrywają z minusami.
  W Polsce szybciej będziemy świadkami nowych rozbiorów niż oglądaczami zniewolenia Polaków przez lokalnych wasali obcych interesów.
  Mechanizm polityczny się sam naprawia, do czasu, w którym sprawujacy władzę celebryci nie włączą Polski w konflikt globalny.
  Wtedy stracą kontrolę nawet nad własnymi małymi swiństwami, takimi, jak zatrzymanie grupy osób w czasie manifestacji.