Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sondażownie dzwonią na telefony stacjonarne.

(3)
2017-09-24 12:46 | artur702
Wyłącznie na telefony stacjonarne. Ludzie młodzi nie posiadają takich telefonów i są pomijani w badaniach sondażowych.
 • 2017-09-24 19:04 | kaesjot

  Re:Sondażownie dzwonią na telefony stacjonarne.

  Artur702 - przestań nudzić, bo to chyba już po raz 10-ty piszesz to samo.
  Próba badanych ma być reprezentatywna czyli przekrojem odpowiadać strukturze społeczeństwa. Czy posługując się internetem czy komórkami zagwarantuje się ją ?
  Nie zdarzyło się Tobie, że chciałeś odpowiedzieć na ankietę i po podaniu swych "danych społeczno - materialnych" otrzymałeś odpowiedź - "dziękujemy ale mamy już wystarczającą ilość odpowiedzi od osób o Twoim profilu"
  A zresztą - jakie znaczenie mają wyniki takich badań ?
  Jeśli są niewiarygodne to tym gorzej dla zleceniodawcy tych badań bo to jemu zależy na poznaniu wyniku i on poniesie konsekwencje gdy b ędą fałszywe.
 • 2017-09-29 13:48 | artur702

  Re:Sondażownie dzwonią na telefony stacjonarne.

  Badanie sondażowe wykonywane pośród wybranej grupy właścicieli telefonów stacjonarnych to przykładowa, wręcz podręcznikowa wstępna selekcja grupy badanej dla osiągnięcia założonego i oczekiwanego wyniku badań. Kto dzisiaj posiada telefon stacjonarny? Ja nie, moi znajomi też nie posiadają takich telefonów. Ludzie młodzi nie posiadają takich telefonów. Telefony stacjonarne posiadają jeszcze ludzie charakterologicznie przynależni do elektoratu pisopatów, słabo wykształceni, życiowo nieporadni nieudacznicy podobni do ichniego prezesa. Najniższy sort. Niższego sortu już nie ma. Elita.