Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Triumf AfD to po prostu rebelia przeciw Angeli

(3)
Awans AfD to historia rosnącego poczucia obcości między kanclerz Merkel a częścią niemieckiego elektoratu.
 • 2017-09-25 08:10 | Andrzej Falicz

  Re:Triumf AfD to po prostu (!) rebelia przeciw Angeli - i wszyscy...oddetchneli z ulga...

  Fajnie by bylo gdyby to bylo tak ...po prostu. I fajnie jest.

  AfD nigdy nie zaistnialaby gdyby nie byla przejawem pewnych pogladow i nastrojow wsrod Niemcow. One tam sa i wcale pomimo terroru niemieckiej ukladnosci we wszystkim co robia i politycznej poprawnosci nigdy nie zniknely.
  Tzw. partie glownego nurtu zamiast znajdowac proste...wytlumaczenia powinny zdac sobie sprawe z odpowiedzialnosci za prowadzenie takiej a nie innej polityki gdzie ludzie coraz trudniej moga znalezc mozliwosci odzwierciedlenia wlasnych opinni.
  Nic sie nie dziej bez przyczyny i TO LUDZIE wybrali AfD i gdyby nie kaganiec zalozony Niemcom "jakimi maja sie pokazac" poparcie wynikajace z prawdziwych przekonan znalazloby przy urnach kilkakrotnie wieksze odzwierciedlenie.

  Kiedys ten pudrowany wrzod peknie ku calkowitemu zaskoczeniu politykow i mediow.
 • 2017-09-25 10:03 | Jacek, NH

  Re:Triumf AfD to po prostu rebelia przeciw Angeli

  Wejście do Bundestagu Alternatywy dla Niemiec (AfD) odzwierciedla też nastroje obecne w innych państwach Europy Zachodniej, gdzie w ostatnich wyborach parlamentarnych i prezydenckich dobre wyniki odnotowywały partie skrajnej prawicy, np. we Francji, Holandii czy Austrii
 • 2017-09-27 00:33 | Aspiryna

  Re:Triumf AfD to po prostu rebelia przeciw Angeli

  "Nic sie nie dziej bez przyczyny i TO LUDZIE wybrali AfD"

  Oczywiscie, oczywiscie, panie "Falicz"... W koncu,
  to LUDZIE wybrali kiedys partie niejakiego
  Adolfa Hitlera!