Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy negocjacje w sprawie systemu obrony powietrznej zmierzają do finału?

(1)
System Wisła oparty na Patriotach miałby do Polski przyjechać wcześniej, niż jeszcze niedawno planowaliśmy, ale kosztem modyfikacji w zamówieniu.
  • 2017-09-26 00:02 | woytek

    Czy pan Macierewicz wpadł do Konsulatu Ukrainy na rocznicę 75 lat UPA ?

    Pan Macierewicz ma okresloną przez organizatorów trasę odwiedzin biznesowych, a tak dla rozjaśnienia własnych horyzontów mógłby w tym samym czasie wdepnąć na 75 lecie UPA organizowane za zgodę tych samych władz , które organizują biznesową wycieczke panu Antoniemu. Trzeba łaczyć przyjemne z pożytecznym panie mistrze, pod tym samym niebem i na tej samej szerokości geograficznej. By się pan wreszcie przekonał jaka to była dobra i mądra ta organizacja zwana UPA , teraz doceniana przez cały demokratyczny świat miłujący pokój.