Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Silvio Berlusconi wraca do gry. Może nawet zostać premierem

(1)
Berlusconi jest jak bumerang. Zawsze wraca.
 • 2017-09-26 11:47 | Anna Poll

  Syndrom sztokholmski opanowuje świat?

  Jest coraz więcej dowodów na to, że świat świruje na potęgę.
  Nie ma takiego błazna i takiego przestępcy, co do którego można by mieć pewność, że kto jak kto, ale ten, to skończył się w polityce na zawsze, bo ludzie nie dadzą się już nabrać.
  Pewnie wynika to z tego, że rzeczywistą władzę nad światem mają korporacje, czyli jakieś anonimowe giga twory całkowicie wyalienowane ze społeczeństw.
  Potęgę tych tworów najlepiej pokazał kryzys 2007-2008, którego sprawcy otrzymali od państw biliony na kontynuowanie swoich bandyckich geszeftów, a z ich ofiar państwa tylko ściągały podatki, które przekazywały giga bandom. Państwa nie mają innych dochodów, jak tylko podatki.