Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy piżamę należy prać codziennie?

(5)
Dyskusja na ten z pozoru banalny temat rozgorzała po publikacji na brytyjskim portalu parentingowym.
 • 2017-09-27 11:11 | Smashing Potatoes

  Alergie

  Szkoda, że w artykule nie zostało uwzględnione zdanie prawdziwych naukowców - lekarze i biolodzy od dawna mówią o tym, że życie w sterylnym środowisku jest przyczyną takich schorzeń, jak alergiem, zapalenie wyrostka robaczkowego, czy zaniżonej odporności. Jeżeli zależy nam na własnym zdrowiu, to wręcz powinniśmy kąpać się nie więcej niż raz dziennie, zmieniać pidżamę nie częściej niż raz na tydzień i na koniec dnia dać dzieciom poprzytulać się do brudnego psa
 • 2017-09-28 15:47 | azur

  Re:Czy piżamę należy prać codziennie?

  Czy piżamę należy prać? A koszulę nocną?
 • 2017-09-28 23:27 | kwintesencja

  W dwóch słowach: Jak żyć?!

  Niesamowite, po prostu niesamowite! Zupełnie nie pojmuję jak moim Dziadkom udało się przeżyć sanację, okupację i demokrację (tę słusznie minioną). Nie mieli portali parentingowych, forów, wujków i ciotek dobra rada i potrafili żyć. Dożyli sędziwego wieku, pod opieką lekarza, który nie miał ani usg, ani tomografu... Ba! Nauczyli i mnie swoich zasad i też żyję sobie całkiem zdrowo i nie przychodzi mi do głowy szukać rad czy mam się myć, czy mam zmieniać odzież (o pidżamie nie wspominając) i co, kiedy i z kim mam jeść i dlaczego to, a nie tamto... No, ale Oni nie mieli internetu ;-). Jak mogli żyć bez internetu?
 • 2017-09-30 12:10 | lecher

  Re:Czy piżamę należy prać codziennie?

  No i można do tego artykułu dodać stale drożejącą wodę ( ciepłą i zimną) i zużytą energię elektryczną, co ma miejsce szczególnie po zapowiedzi Rządu o planowanych rewaloryzacjach rent i emerytur.
 • 2017-10-02 22:53 | skarpetek

  Re:Czy piżamę należy prać codziennie?

  Prać, czy nie prać? To wielkie pytanie.