Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ukraińcy w Polsce. Musimy zmienić do nich podejście

(2)
Mieszkający w Polsce Ukraińcy mogą stać się kolejnym wykreowanym odgórnie wrogiem Polaków i zostać wykorzystanym w polskiej polityce. Już dziś często są ofiarami przemocy.
 • 2017-09-27 20:51 | Slawomirski

  Ukraińcy w Polsce. Musimy zmienić do nich podejście

  Ludzie maja problem ze zrozumieniem nie tylko sytuacji Ukraincow w Polsce. Brak tolerancji i operowanie emocjami jest ewidentne w postepowaniu wiekszosci polskich politykow. Jesli juz szukamy winnych to trzeba ich szukac w Sejmie. Od ludzi tam zebranych mozna wymagac wiecej.

  Slawomirski
 • 2017-09-28 21:55 | woytek

  Re:Ukraińcy w Polsce. Musimy zmienić do nich podejście

  Ukraińcy , a szczególnie Ukrainki to bardzo sympatyczny naród. Niesympatyczni są ukraińscy oligarchowie, którzy przejęli majątek narodowy Ukrainy i w perfidny sposób manipulują nacjonalistycznymi nastrojami naiwnych zwolenników UPA.
  O ból głowy może przyprawić świadomość , że w przyszłości , ci sami oligarchowie spacyfikują grupę zwolenników UPA, gdy tylko umocnią własną władzę na Ukrainie.
  Ukraina powinna być częścią Europy , otwartą na Europę i powinna być dobrym sąsiadem Polski , Białorusi i Rosji. Okazuje , że tak proste życzenia , tak trudno zrealizować.