Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ziobro jako autorytet?

(3)
2017-09-29 10:40 | Obama spod Laden
Trójkowy student, b. marny kandydat na prokuratora czyli przeciętniak nagle staje na czele "rewolucji" w wymiarze sprawiedliwości. To znak, że Polska bardzo nisko upadła. No, ale w czasach gdy aktorem jest np. niejaki Mroczek czy Kasia Cichopek, a dla artystów z dorobkiem brak ról, wszystko jest możliwe...
Pan Ziobro powtórzył (16 lat temu) tylko to czego nauczył się w PRL-owskim Uniwersytecie. To dowód na to, że w PRL były elity (nauka), które kształtowały poglądy nawet takich ludzi jak Ziobro. Na tle PRL państwo PiS jest ... dnem dna.