Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim jest Alice Weidel, lesbijka w partii homofobów?

(4)
Liderka niemieckich populistów łączy w sobie wiele skrajności.
 • 2017-10-01 10:05 | marilla

  Re:Kim jest Alice Weidel, lesbijka w partii homofobów?

  Wypowiedź o Boatengu została zmanipulowana i jako nieprawda skorygowana.
 • 2017-10-01 14:45 | STRASS

  Re:Kim jest Alice Weidel, lesbijka w partii homofobów?

  A.Weidel wychowuje dwoje dzieci,podatki płaci w Szwajcarii.
  Nie czytałem ,aby to ktoś za Łabą wytykał.
  Czy to też alternatywa?
 • 2017-10-01 19:10 | Jacek, NH

  Re:Kim jest Alice Weidel, lesbijka w partii homofobów?

  Zwykłym ludziom wydaje się, że cenzura zniknęła wraz z końcem PRL-u. To nieprawda. Cenzura istnieje i ma się dobrze. Zamiast jednego centralnego urzędu, mamy lepszą rzecz – autocenzurę. Ludzie boją się mówić i pisać, co myślą, ponieważ cenzura nadal istnieje. Tym razem w postaci terroru poprawności politycznej. Mówienie tego, co się myśli, może skutkować napiętnowaniem. I nie ma znaczenia, co się mówi, ale czy jest na to przyzwolenie
 • 2017-10-01 21:03 | Alice_

  Re:Kim jest Alice Weidel, lesbijka w partii homofobów?

  Wypowiedź o Özuguz też została nieprawdziwie oddana i "wyrwana z kontekstu". A kontekstem jest, że pani Ö., pełnomocnik poprzedniego rządu do spraw integracji (sic!), wcześniej popełniła słynną wypowiedź na temat kultury niemieckiej, rzekła otóż, iż poza językiem trudno stwierdzić istnienie czegoś takiego jak kultura niemiecka. Czym wiele osób poważnie wkurzyła. Poza tym broni małżeństw z nieletnimi i nie odcina się od szariatu. Wszystko więc wskazuje na to, że w zapadłej Anatolii rzeczywiście czułaby się lepiej niż w europejskich Niemczech. Zresztą mowa była o odesłaniu, a nie deportacji (entsorgen brzmi nawet dość humorystycznie, nie jest to abschieben). Fatalny wynik wyborczy SPD na pewno jest też w dużym stopniu "zasługą" pani Ö.
  Tekst aż ocieka niechęcią do Alice Weidel, autorki sięgają po każdy chwyt, żeby jej dokopać, a zbożny cel (czyli zapewne "Kampf gegen Rechts") ma to wszystko usprawiedliwiać, ale to tak nie działa.