Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fałszowanie sondaży poparcia dla partii.

(6)
2017-10-01 12:23 | artur702
Zastanawia mnie taka bardzo poważna dyskusja socjologów i komentatorów wydarzeń politycznych nad wynikami ostatnich sondaży, w których PiS dystansuje inne partie. Uważam ten fakt za skutek słabej dociekliwości komentatorów biorących udział w dyskusji. Badania sondażowe wykonywane pośród wybranej grupy właścicieli telefonów stacjonarnych to przykładowa, wręcz podręcznikowa wstępna selekcja grupy badanej, której celem jest osiągnięcie założonego i oczekiwanego wyniku badań. Kto dzisiaj posiada telefon stacjonarny? Ja nie posiadam, moi znajomi też nie posiadają takich telefonów. Ludzie młodzi w całej Polsce nie posiadają takich telefonów. Telefony stacjonarne posiadają jeszcze ludzie charakterologicznie przynależni do elektoratu pisopatów, słabo wykształceni, życiowo nieporadni nieudacznicy podobni do ich prezesa. Najniższy sort. Niższego sortu już nie ma. Elita miernot. I to ma być rzetelny sondaż? Jakieś brednie. To sondaż wykonywany świadomie na grupie twardego elektoratu pisopatów, na elicie miernot.
 • 2017-10-01 18:56 | wnukmarek

  Re:Fałszowanie sondaży poparcia dla partii.

  To prawda, że telefony stacjonarne posiadają ludzie starzy, słabo wykształceni i komuchy oraz ubecy. Bowiem sondaże pokazywały 75% poparcia dla B. Komorowskiego i przegrał wybory prezydenckie. Taka to wiarygodność tych sondaży.
 • 2017-10-02 12:00 | Obserwer

  Re:Fałszowanie sondaży poparcia dla partii.

  W wiarygodność tych słupków poparcia nawet powątpiewa i przestrzega swoich sam prezes wszystkich prezesów.
  Ale partie opozycyjne też nie wykazują żadnych chęci , aby zamówić swoje badanie opinii publicznej w miastach dużych i większych. Z tego powodu pozwalają utrwalać się takiej informacji w głowach przede wszystkich tych, którzy zawsze uważają , ze nic od nich nie zależy w tym państwie. I to jest jedyny bardzo niebezpieczny efekt kampanii za 19 milionów jako naszych wspólnych pieniędzy i efekt wyników sondaży.

  Należy przestać zwalać stan rzeczy na telefony stacjonarne i ich właścicieli. Szukanie koneksji politycznych z przed 50 laty "komuchy i ubecy" na stan bezładu i bezsilności teraźniejszej społeczeństwa jest złym pomysłem.


 • 2017-10-02 12:27 | artur702

  Re:Fałszowanie sondaży poparcia dla partii.

  Zamówione przez pisopatów sfałszowane na wyjściu do badań sondaże poparcia dla partii politycznych mają za zadanie utrwalenie w głowach społeczeństwa przekonania o trwałej przewadze ich sekty nad partiami politycznymi. Gdy w wyborach powszechnych sromotnie przegrają, łatwiej uznają je za sfałszowane unieważniając je, "bo przecież sondaże mówiły co innego". Dlatego musimy już teraz zamawiać sondaże zlecane przez opozycję i wykonywane rzetelnie przez niezależne politycznie sondażownie w szerokim przekroju społecznym, a nie pośród właścicieli telefonów stacjonarnych, czyli w twardym elektoracie wyznawców prezesa. Tu zawsze wynik będzie taki, jak oczekują pisopaci.
 • 2017-10-04 12:28 | Obserwer

  Re:Fałszowanie sondaży poparcia dla partii.

  Zmiany rewolucyjne w SN mają prowadzić "na wsjakij pożarnyj ", aby uznać wybory za sfałszowane , gdy wynik będzie niekorzystny. Zrobią to sami swoi czyli sędziowie z nadania politycznego wybrani przez jedną słuszną partie.
  Drugi powód rewolucyjnej zmiany w SN to zabezpieczanie się przed odpowiedzialnością nie tylko polityczną. Tak za czasów koalicji PO-PSL nie wystarczyło dowodów na to , że byli funkcjonariusze publiczni , którzy dokonali "cudu" rozwalenia wywiadu polskiego, tak teraz dbają też, aby ten cud znowu zaistniał.Dlatego wsadzą swoich ulubionych sędziów do SN.I będzie pozamiatane przez miotłę o nazwie reforma dla dobra ludu, który dostaje codziennie papkę ideologiczną i wie jak ma głosować bez nadmiernego uruchamiania szarych komórek mózgowych.

  Trzeci powód wyboru politycznego sędziów to powiązane marzenia z rada polityki zagranicznej w MSZ. Ten cudny twór tzw. doradczy ma m.in. za cel wsadzania do MSZ jedynie słusznych i poprawnych tzw. dyplomatów z ministerstwa sprawiedliwości jako, uwaga , sędziów do konsulatów, aby pomagali konsulom w Niemczech w sprawach małżeństw i dzieci.
  To , że taka funkcja nie mieści się w prawie międzynarodowym to nikogo nie obchodzi w podkomisji sejmowej pod przewodnią siłą partyjną. A co tam. Oni chcą. A Niemcy muszą to respektować wg. przewodniczącej od siedmiu boleści, o zgrozo do spr. polityki zagranicznej.
  Niespodzianka traktatowa jest taka, że to państwo przyjmujące decyduje kogo chce przyjąć , a kogo nie. No tak to jest np. w konwencji wiedeńskiej. Ksażalieniu - barysznia .
  Tak to towarzycho już szykuje sobie miejsca wyjazdowe z wszystkich ministerstw , gdy te sondaże nie potwierdza się. Dlatego też każdy chce decydować w ministerstwie ds. wyjazdowych. Powinni nazywać to radą ds. wyjazdu i miękkiego lądowania oraz politykowania w wolnych chwilach. Na razie na drodze ku wjazdowym chęciom stanął jegomość minister MSZ .Dopóki nie zostanie wezwany do prezesa prezesów, który być może będzie chciał pozbyć się, w ten wyjazdowy sposób, paru niewygodnych hartów. Ciekawie gdzie wyśle Adriana?
 • 2017-10-04 12:56 | artur702

  Re:Fałszowanie sondaży poparcia dla partii.

  2017-10-01 18:56 | wnukmarek

  Masz 100% rację. W szeregach pisopatów znalazło schronienie bardzo liczne grono ludzi słabo wykształconych, także komunistycznych sędziów, komunistycznych prokuratorów, pracowników SB ( nie ubeków jak piszesz, bowiem ci już dawno wymarli), a także liczne grono działaczy i kierowniczej elity PZPR, którzy w PRL stali na straży sowieckiej dominacji w Polsce. Tacy właśnie ludzie stanowią twardy elektorat pisopatów pośród którego wykonuje się sfałszowane sondaże poparcia.