Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zobacz, jak policjanci utrudniali Katalończykom głosowanie

(2)
  • 2017-10-03 15:24 | woytek

    Re:Zobacz, jak policjanci bronią Unię Europejską przed rozpadem

    Te ekscesy niepodległościowe w UE to przykład paraliżu umysłowego Europejczyków. Europa podzielona na dziesiątki państewek i tworów zbliżonych do operetkowych księstw stanie się kolonią globalnych instytucji finansowych. Kto będzie tych państewek bronił przed manipulacjami inscenizowanymi obecnie, jak fale uchodźców? Jeżeli będzie te księstwa broniła jedna organizacja militarna, zrzeszająca te małe księstwa, to można już składać wyrazy współczucia obecnym pomysłodawcą referendów "niepodległościowych", organizującym w Europie nową strukturę zniewolenia.
  • 2017-10-04 00:48 | Hmm?

    Re:Zobacz, jak policjanci utrudniali Katalończykom głosowanie

    Tak Wojtku, postępowi i niesparaliżowani umysłowo Europejczycy dobrowolnie rozwiążą swoje państwa i poddadzą się władzy globalnej finansjery, w zamian ciesząc się ubogaceniem kulturowym i bojąc przejeżdżających ciężarówek. Bo nie ma gorszego zniewolenia niż rządzenie się samemu w swoim domu. Chyba, że jest się muzułmaninem z Kosowa, to wtedy co innego.